Zavřít reklamu

Léto a jeho teplé počasí samozřejmě svádí k vodním radovánkám. I když jsou naše smartphony mnohdy voděodolné, není radno situaci nějak podcenit. Určitě nechcete svůj telefon utopit v řece nebo rybníku. SWISSTEN Waterproof Bag je řešení. 

Vesměs ke každému lepšímu paddleboardu dostanete jako příslušenství i nějaký ten voděodolný vak. Ten si lze koupit i samostatně, z tohoto pryžového materiálu jsou dělány i batohy. Jenže společnost Swissten toto zavazadlo vytvořila pro nároky moderní. Jeho přidanou hodnotou je totiž prostor pro smartphone. 

Displej reaguje na dotyky 

Není to žádná složitost. Vak s objemem 10 litrů a voděodolností podle IP67 vsází na materiál, ze kterého je vyroben a osvědčený způsob zapínání. Díky této kombinaci, tedy nepromokavé pryže a zapnutí, při kterém horní stranu několikrát zarolujete a pojistíte přezkou, máte jistotu, že vám do něho voda nepronikne. 

No jo, jenže když si do běžného podobného vaku dáte smartphone, složitě jej budete někde lovit. A to obzvláště přímo na vodě, kde nebudete chtít vak z bezpečí o obsah otevírat. SWISSTEN Waterproof Bag ale nabízí kapsu pro vás mobilní telefon, který vkládáte z vnitřní strany, a ještě ji neprodyšně uzavřete. Protože je kapsa průhledná, můžete pořád vidět, co se na displeji telefonu děje. Zároveň jej skrze průhled můžete ovládat, protože displej reaguje na dotyky. 

Na vyřizování telefonátů to rozhodně není, ale zprávu si přečtete velice snadno, s trochou snahy na ni i odpovíte, stejně tak si můžete číst notifikace a další náležitosti. Balení obsahuje ještě popruh přes rameno. Oranžová barva je sice agresivní, ale účelná, protože tak vak vždy uvidíte i letmým pohledem. 

10 litrů není příliš, ale do vaku se vám vejdou žabky, půllitrovka vody, triko a samozřejmě i peněženka, klíče a další drobnosti. Za prvé tak tyto věci máte kam dát, za druhé se nemusíte bát, že se vám namočí, i kdybyste se „udělali“. Je pak jedno, jestli na kánoi, paddleboardu či jiném plavidle. Cena 449 Kč je pak za to bezpečí, které vám pro vaše věci vak poskytne, úplně v pohodě.  

SWISSTEN Waterproof Bag koupíte zde

Dnes nejčtenější

.