Zavřít reklamu

Google rozšiřuje dostupnost své aplikace Zprávy s integrovanou umělou inteligencí Gemini na všechny telefony s Androidem. Dříve byla Gemini ve Zprávách omezena na vybrané telefony Pixel a Galaxy. Váš telefon ovšem musí mít alespoň 6 GB operační paměti.

Gemini ve Zprávách Google pro Android je k dispozici jako kontakt pro chat. Nabízí stejný zážitek jako samostatný AI chatbot Gemini. V aplikaci můžete Gemini klást otázky, dostávat od ní  návrhy a dělat další věci.

Dříve bylo Gemini ve Zprávách omezeno na vybrané telefony Pixel a Galaxy, konkrétně na Pixel 6 a novější a skládačku Pixel Fold a řadu Galaxy S22 a novější a řadu Galaxy Z Flip a Z Fold. S nejnovější aktualizací Google toto omezení zrušil a Gemini ve Zprávách mohou nyní používat všechny androidové telefony, tedy přesněji řečeno ty, které mají alespoň 6 GB operační paměti. To by ale neměl být velký problém, protože dnes už má tolik i více paměti mnoho cenově dostupných telefonů.

Google kromě toho také oficiálně spustil aplikaci Gemini ve více zemích. Konkrétně je nyní dostupná v Turecku, Indii, Pákistánu, Bangladéši a na Srí Lance. Připomeňme, že do Evropy, a tedy i k nám, aplikace dorazila již začátkem měsíce.

Dnes nejčtenější

.