Zavřít reklamu

Nedávná rozborka APK souboru odhalila, že aplikace Kalendář Google by už brzy mohla uživatelům nabídnout větší kontrolu nad tím, jaké svátky v kalendáři vidí. Aktualizace by mohla přinést nové možnosti pro skrytí konkrétních svátků nebo vytvoření seznamu vybraných svátků, které se mají zobrazit.

V současnosti si v Kalendáři Google můžete vybrat jen mezi zobrazením všech svátků nebo pouze státních svátků. To by se však mohlo v chystané aktualizaci Kalendáře pro Android změnit. Web Android Authority provedl rozborku APK souboru nejnovější verze Kalendáře pro Android (2024.23.0-641736842) a objevil v ní novou funkci nazvanou Hide this Holiday (schovat tento svátek). Tato funkce by mohla uživatelům umožnit vybrat si svátky, které chtějí ve svém kalendáři vidět.

Kromě této funkce byla v nejnovější verzi Kalendáře nalezena i další novinka – Selected holidays (vybrané svátky). I když není jasné, jak přesně bude fungovat, je možné, že uživatelům umožní vytvořit si vlastní seznam svátků, který se bude v kalendáři zobrazovat. To by se mohlo hodit zejména těm, kteří se chtějí soustředit na konkrétní kulturní nebo náboženské svátky.

Očekává se, že obě tyto nové možnosti budou dostupné jak v androidové, tak webové verzi. Kdy budou zpřístupněny uživatelům, v tuto chvíli není známo, nemělo by to však trvat dlouho (pokud se tedy Google rozhodne je zpřístupnit, protože testování nějaké funkce ještě automaticky neznamená, že se ji uživatel nakonec dočká).

Dnes nejčtenější

.