Zavřít reklamu

Samsung si obvykle spojujeme se smartphony, chytrými hodinkami, televizory a dalšími populárními zařízeními. Asi těžko bychom si jej na první dobrou spojovali s botami. Korejský obr však nyní přišel s extrémně limitovanou edicí tenisek, které při pohybu nohou ovládají váš telefon Galaxy.

Tenisky s názvem Shortcut Sneaker vyvinul Samsung ve spolupráci se společnostmi Cheil Benelux, Elitac Wearables, Brut Amsterdam a známým návrhářem tenisek Roelem van Hoffem. Korejský gigant je nazývá „teniskami budoucnosti“ a má k tomu dobrý důvod, protože v rukávu, nebo spíše v podrážce, skrývají několik triků.

První (a možná poslední) tenisky Samsungu vám umožňují provádět určité akce na vašem telefonu Galaxy pohybem vašich nohou. Různé pohyby odpovídají různým akcím na telefonu. Můžete například provést bezchybný moonwalk a telefon zavolá vaší mamince nebo začít stepovat a tím spustit přehrávání hudby. To umožňují pohybové senzory v podrážce, které sledují jejich vzájemnou polohu. Můžete spustit celkem pět zkratek pěti unikátními pohyby.

Pokud byste si jedinečné tenisky chtěli koupit, musíme vás zklamat. Samsung je vyvinul speciálně pro členy své komunity, a to navíc pouze pro ty v Nizozemsku. Jedná se o extrémně limitovanou edici pouze s šesti páry. Roel van Hoff přišel s jedinečným designem, který je z pochopitelných důvodů inspirovaný galaxií, přičemž každý drobný detail odkazuje na produkty Galaxy.

Členové komunity Samsungu v Nizozemsku, kteří mají o tenisky zájem, se mohou prostřednictvím aplikace Samsung Members zařadit do „slosování“ do 9. července letošního roku. Samsung vyhlásí šest vítězů druhý červencový týden.

Dnes nejčtenější

.