Zavřít reklamu

Samsung by měl začátkem příštího roku představit novou vlajkovou řadu Galaxy S25, o které už nějakou dobu unikají neoficiální informace, třeba že bude mít vylepšenou umělou inteligenci. Nyní tu máme nový únik, který se týká základního modelu S25 a jeho baterie.

Pokud jste doufali, že Galaxy S25 bude mít oproti S24 větší baterii, musíme vás zklamat. Podle obvykle dobře informovaného webu Galaxy Club dostane telefon do vínku úplně stejnou baterii, tedy s nominální kapacitou 3881 mAh, kterou Samsung pro marketingové účely zaokrouhlí na rovných 4000 mAh. Výdrž baterie by však mohla být lepší, neboť se očekává, že S24 bude používat 3nm čipsety Exynos 2500 a Snapdragon 8 Gen 4. Web o telefonu kromě toho odhalil, že ponese modelové číslo SM-S931.

Jestli  budou mít stejnou baterii jako aktuální řada i modely S25+ a S25 Ultra, není v tuto chvíli jasné. Připomeňme, že S24 disponuje baterií s kapacitou 4900 mAh a S25 Ultra baterií s kapacitou o 100 mAh větší. V této souvislosti stojí za zmínku, že nedávno se v digitálních kuloárech objevila informace, že řada Galaxy S25 bude používat nový koncept AI pro zlepšení výdrže baterie. Ten by mohl u jednotlivých modelů prodloužit výdrž až o 10 %.

Řada Galaxy S25 by měla být představena začátkem příštího roku, pravděpodobně v lednu. Nyní se Samsung soustředí na svou příští akci Galaxy Unpacked, která se podle všeho odehraje 10. července a na které by měl odhalit celou řadu novinek, včetně skládacích smartphonů Galaxy Z Fold6 a Z Flip6, hodinkové řady Galaxy Watch7 a sluchátek Galaxy Buds3 a Buds3 Pro. Oficiálně by měl také představit svůj první chytrý prsten Galaxy Ring.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.