Zavřít reklamu

I když všechny oči fanoušků se nyní upírají na příští skládací smartphony Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6, po příští akci Galaxy Unpacked, která má proběhnout již za několik týdnů, bude mít každý v hlavě řadu Galaxy S25. Přestože do jejího představení zbývá podle všeho minimálně ještě 7 měsíců, už nějakou dobu o ní „prosakují“ neoficiální informace, zejména o nejvyšším modelu, tedy S25 Ultra. Nyní uniklo jeho modelové číslo.

Jak si všiml web Android Headlines, databáze IMEI odhalila, že Galaxy S25 Ultra ponese modelové číslo SM-S938U. „U“ zde představuje model, který budou prodávat mobilní operátoři v USA; číslo modelu pro mezinárodní variantu bude mít na konci pravděpodobně písmeno B.

Je nanejvýš pravděpodobné, modely Galaxy S25 a S25+ ponesou modelová čísla SM-S931x a SM-S936x, přičemž „x“ bude nahrazeno písmenem U pro americkými operátory zamčené varianty, U1 pro odemčené varianty, B pro mezinárodní varianty, N pro Jižní Koreu apod.

Galaxy S25 Ultra bude podle dosavadních úniků disponovat extrémně jasným displejem, zásadně vylepšeným fotoaparátem, lepšími schopnostmi v oblasti videa a velmi pravděpodobně jej bude pohánět čipset Snapdragon 8 Gen 4. Spolu se sourozenci bude zřejmě představen v lednu příštího roku.

Špičkové Samsungy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.