Zavřít reklamu

Google v poslední době jako na běžícím páse vydává nové aktualizace pro aplikaci Android Auto. S každým novým updatem si americký obr klade za cíl svou populární navigační platformu funkčně inovovat a zlepšit celkovou uživatelskou zkušenost. A samozřejmě také opravit chyby, které uživatelé našli v předchozí verzi. Nyní začal vydávat betaverzi Android Auto 12.2. Co nového přináší?

Jak je poslední dobou u Googlu zvykem, novou betaverzi Android Auto nedoprovodil protokolem změn, takže můžeme jen spekulovat, co nového přináší. Lze však předpokládat, i s ohledem na poslední bety, že Google „pod kapotou“ provedl některé změny, které zvyšují výkon a stabilitu aplikace a/nebo opravují některé chyby.

Není ani vyloučeno, že nejnovější betaverze pokládá základy pro budoucí funkce, které americký gigant nedávno oznámil, jako je hraní her nebo kompatibilnější aplikace. Pravděpodobnější však je, že přináší pouze lepší výkon či stabilitu.

Betu Android Auto 12.2 si mohou jako vždy vyzkoušet ti, kteří se zaregistrovali do beta programu aplikace. Ten již delší dobu hlásí stop stav, což ovšem nevadí, protože betaverze Android Auto je možné si stáhnout ze zdrojů třetích stran. Pokud si chcete betu Android Auto 12.2 vyzkoušet, stáhnout si ji můžete například odsud.

Dnes nejčtenější

.