Zavřít reklamu

S aplikací, na kterou se globálně spoléhá tolik lidí, jako jsou Mapy Google, musí být jakýkoli problém nebo chyba, která brání hladkému fungování nějaké z jejích funkcí, okamžitě opravena. Od konce minulého měsíce někteří uživatelé Map Google zjistili, že na svých zařízeních s Androidem nemohou vytvářet cesty s více zastávkami. Tento nepříjemný problém naštěstí řeší nová aktualizace.

Jak si všiml web Autoevolution, Google v těchto dnech pro androidovou verzi Map vydal aktualizaci, která problém s nemožností vytvořit více zastávek řeší. Ti, kteří si ji nainstalovali, potvrzují, že v aplikaci mohou opět vytvářet trasy s více zastávkami a navigovat se na nich.

Verze Map Google pro Android, která příslušnou opravu obsahuje, je 11.131.0102. Chcete-li zjistit, jakou verzi Map máte ve svém telefonu Galaxy nainstalovanou, přejděte do Nastavení→Aplikace, ze seznamu vyberte nebo prostřednictvím vyhledávání najděte Mapy a klepněte na ně. Poté sjeďte úplně dolů, kde uvidíte, jakou verzi aplikace používáte. U telefonů jiných značek by měl být postup velmi podobný.

Pokud jste aktualizaci ještě nedostali, mělo by se tak stát v nejbližší době. Co se týče verze pro iOS, u ní se tento problém podle všeho nevyskytl.

Dnes nejčtenější

.