Zavřít reklamu

Apple v pondělí v rámci své vývojářské konference WWDC 2024 představil mimo jiné i iOS 18, nejnovější verzi svého operačního systému pro iPhony. iOS 18 se v tuto chvíli zavádí ve formě vývojářské beta verze pro podporované iPhony (prakticky všechny modely po iPhonu XS a XR z roku 2018). Součástí nového systému jsou také nové tapety, které si můžete stáhnout na svůj telefon s Androidem.

Aktualizace: Z původních dvou tapet jich máme hned osm v různých barevných provedeních, kdy jsou čtyři určeny pro světlý a čtyři pro tmavý režim. Tapety vypadají docela stylově a ve smartphonech s Androidem by se mohly dobře vyjímat.

Otázkou je, jestli máte dost odvahy na to, abyste v androidovém telefonu měli tapety určené pro iPhone. I když se to může zdát jako banalita, pro řadu uživatelů by toto byla téměř svatokrádež. Ano, nemálo z nás bere pomyslný souboj Android vs. iOS smrtelně vážně. Na druhou stranu je pravda, že v Google Play najdete řadu spouštěčů, které se snaží prostředí Androidu co nejvíce tomu iOS přiblížit.

Pokud jsou vám jako androidovým uživatelům předsudky vůči iOS cizí, můžete si všechny nové tapety pro iOS 18 stáhnout zde (v galerii jsou silně zkomprimované s nízkým rozlišením, takže odsud je nestahujte, pokud vám záleží na kvalitě).

Dnes nejčtenější

.