Zavřít reklamu

Samsung nabízí pro své telefony bohaté portfolio různých krytů. My ale máme k dispozici ten od společnosti PanzerGlass s označením HardCase D3O, který je určený pro nejnovější nejdostupnější Áčko, tedy Galaxy A15. Výrobce tím jasně říká, že i levný telefon si může dovolit opravdu prémiovou ochranu. 

Kryty PanzerGlass HardCase D3O Bio jsou vyrobeny z nejpokročilejšího ochranného materiálu na rostlinné bázi. Jak uvádí sama společnost, tak ten se ve své syrové podobě chová jako kapalina, kde molekuly materiálů volně protékají, což dává tomuto materiálu měkkost a pružnost a díky tomu je výsledný produkt schopen pohltit značné množství energie při nárazu. I když ale tyto kryty nabízejí maximální ochranu proti nárazu, zároveň mají minimální dopad na planetu. 

Zadní část pouzdra je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu, rám z plastu se 44% podílem rostlinné složky a celé pouzdro bylo testováno při pádu podle 3x Military Grade Standard. To znamená, že vložené zařízení ochrání i po pádu z výšky 3,6 metru. PanzerGlass jej vyrábí ve dvou variantách. Jedna je čirá, a druhá černá, kterou jsme také měli k dispozici na test. Balení krytu samozřejmě neobsahuje nic víc než jen jeho. Ten je uvnitř papírové krabičky uložen ještě v kompostovatelném sáčku. Balení se nicméně výrobci podařilo zredukovat o 40 %, takže je zde jasně vidět ten ekologický a líbivý trend. 

Na krytu najdete všechny důležité prostupy, tedy ty pro fotoaparáty a LED, kdy je oblast mezi nimi vyplněna a nechytají se vám zde tak nečistoty, USB-C port, mikrofony i reproduktory, včetně 3,5mm jack portu pro sluchátka. Tlačítka ovládání hlasitosti jsou kryté, kdy krytu nijak nevadí ani prvek Key Island, stejně jako šuplík na SIM – pro manipulaci s ním musíte kryt z telefonu sejmout. Tlačítko zapnutí je obnažené kvůli čtečce otisků prstů. Tiskne se přesně a jistě. Strany nejsou nijak strukturované, takže jsou hladké. Na té pravé má kryt ještě očko k případnému uchycení poutka. 

Kryt nese označení společnosti na své pravé straně, na zádech pak odkazuje k použitému materiálu, což je trochu škoda, protože to mírně ruší celistvý a decentní design. PanzerGlass HardCase D3O Pro Galaxy A15 stojí 749 Kč, což vzhledem k ceně telefonu není zrovna málo. Jenže za tuto cenu si kupujete prémiovou kvalitu, kdy prakticky stejný model nabízí společnost i třeba pro řadu Galaxy S24. O telefon se s ním tak nemusíte prakticky vůbec obávat, zvláště pokud na něm máte i sklo od stejné společnosti, kterému kryt samozřejmě nijak nevadí. 

Kryt PanzerGlass HardCase D3O Pro Galaxy A15 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.