Zavřít reklamu

Nemusíte si kupovat vlajkovou řadu, a přitom můžete chtít své zařízení střední třídy patřičně chránit. Právě na vás společnost PanzerGlass myslí, protože vám pro modely Galaxy A35 a A55 nabízí široké portfolio krytů a ochranných skel. To v podobě PanzerGlass HOOPS Camera Protector třeba i na fotoaparáty. 

Společnost PanzerGlass je lídrem v oblasti ochrany smartphonů prakticky ze všech jejich stran, a to díky jejím krytům a tvrzeným sklům. Ty ale už delší dobu nabízí nejen na displeje, nýbrž i na čočky fotoaparátů. Není tomu tak jen pro iPhony a TOP modely Samsungu, ale právě i jeho střední třídu, nyní v podobě modelů Galaxy A35 a A55. Protože máme oba modely právě v redakci na jejich testování, mohli jsme s nimi právě PanzerGlass HOOPS Camera Protector vyzkoušet. 

Jak jistě víte, toto příslušenství testujeme už poněkolikáté, to nicméně vždy jen s modely Galaxy S. V případě Áček nejsou ta nijak šizena na kvalitě. Jedná se vlastně o totožný smysl a ochranu, která je jen uzpůsobena velikosti objektivů daného telefonu. Fotoaparáty Galaxy A55 a A35 jsou vzájemně rozdílné, respektive jinak veliké, tedy že i jinak vystupují nad zadní stranu zařízení, a proto je nutné pořídit PanzerGlass HOOPS Camera Protector pro ten model, který zrovna vy vlastníte. 

Balení je jednoduché. Uvnitř něho najdete sadu vyjma skel čítající ubrousek na odmaštění a ten leštící. Postup aplikování je vlastně stejný jako u každého jiného skla – odmastit, vyleštit, nalepit. Najdete zde i samolepku pro odstranění prachových částic, ale není to úplně třeba vzhledem k tomu, že vlastně lepíte velice malé plochy. Je to jednoduché, rychlé a především přesné. Sklo nijak neovlivňuje čistotu ani kvalitu fotografií, a to i díky černým hranám, přičemž chrání čočky před škrábanci a jiným poškozením, tedy zejména při pádu zařízení a nárazy do ostrých rohů. 

Vlastně ani nepoznáte, že PanzerGlass HOOPS Camera Protector máte na čočkách telefonu nalepené. Díky aplikátoru je celý proces skutečně snadný a nemáte zde co splést. Jen odloupnete spodní vrstvu, přiložíte, přitisknete a aplikátor odejmete. V případě, že chcete Hoops z objektivů sundat, tak protože rámečky skel nedoléhají až na tělo telefonu, sloupnete je ideálně nehtem, i když k tomu potřebujete patřičný tlak. Rozhodně se není třeba obávat toho, že by se vám samy odlepily. Pokud si schováte aplikátor, můžete skla kdykoli opětovně nalepit. Jejich lepicí vrstva by měla zvládnout až 200 přelepení. Tvrzené sklo PanzerGlass HOOPS Camera Protector pro Galaxy A35 nebo A55 stojí 349 Kč. 

Dnes nejčtenější

.