Zavřít reklamu

SkyShowtime sice nabízí zajímavé hity, jako je Oppenheimer nebo seriál Halo, ale vzhledem k aktuálnímu zdražení základního tarifu a zavedení nového s reklamou vám už nemusí dávat smysl si tuto platformu dále předplácet. Zrušení SkyShowtime samozřejmě není nijak složité. 

Dosud zde byl jen jeden tarif, který stál 179 Kč měsíčně. Tato částka se v tomto týdnu ale zvedla. Tarif Standard se změnil na Standard Plus a jeho cena je od 23. 4. 219 Kč měsíčně nebo 1 759 Kč ročně. Přibyl ale tarif Standard s reklamou, který vyjde na 159 Kč měsíčně a 1 259 Kč ročně. Nabízí ale omezení, kterou je reklama, která by se za každou sledovanou hodinu měla přehrávat po 5 minut. Nelíbí se vám to? Tak se nabízí zrušení SkyShowtime. 

Jděte k tomu do sekce „Můj účet“ a stiskněte tlačítko „Zrušit členství“, poté postupujte podle pokynů na obrazovce. Obdržíte e-mail s potvrzením o zrušení členství. Pokud se přihlásíte k odběru a platíte pomocí účtu u partnerů, jakými jsou Google nebo Apple, musíte zrušit členství přímo u nich. 

Jak ukončit účet SkyShowtime 

Mobilní aplikace vám nabízí možnost „trvalé ukončení účtu“. Najdete ji když klepnete na nabídku Účet u výběru profilu, přepnete se na Nastavení a následně zvolíte Trvalé ukončení účtu a dáte pokračovat. To však pouze na iOS.

Dnes nejčtenější

.