Zavřít reklamu

Platforma je na našem trhu již více jak rok a přinesla hity, jako je Oppenheimer nebo seriál Halo. Nyní se ale SkyShowtime cena předplatného zvedá, což samozřejmě mnohé nepotěší. Na druhou stranu přináší i levnější tarif, avšak s reklamou.

Dosud jsme zde měli jeden jediný tarif, a to ten za 179 Kč měsíčně. Platformu se vyplatilo předplatit hned při vstupu na český trh, kdy nabízela doživotní poloviční slevu. Ta se nyní zvedá také a je to logické. Tarif Standard se změnil na Standard Plus a jeho cena od 23. 4. poskočila na 219 Kč měsíčně nebo 1 759 Kč ročně. Přibyl ale tarif Standard s reklamou, který vyjde na 159 Kč měsíčně a 1 259 Kč ročně. Nabízí ale omezení.

Ve vyšším tarifu máte dva souběžné streamy a možnost mít uloženo až 30 filmů pro sledování off-line, oproti tomu má tarif s reklamou možnost jen jednoho streamu a nenabízí off-line sledování. Reklama by se vám měla zobrazovat po dobu 5 minut za každou sledovanou hodinu. Kvalita videa je v obou případech 1080p bez HDR, zvuk je Dolby Digital 5.1.

Podle analýzy JustWatch patří SkyShowtime 5 % českého trhu. Zvyšování ceny předplatného je tak trochu na hraně, protože jím nové zákazníky nepřiláká. To by se naopak mohlo povést právě tarifu s reklamou, který je tak jeden z nejlevnějších na tuzemském trhu. Více se o cenách dozvíte zde.

Dnes nejčtenější

.