Zavřít reklamu

Galaxy S24 nemá titanové tělo jako model Ultra. Jeho šasi je hliníkové, stejně jako tomu je už po mnoho let. Tento materiál je pak sice velice odolný, ale snadno se poškrábe, a protože je měkký, rády se v něm třeba po pádu tvoří vrypy. Samozřejmě tomu předejte krytem, třeba tím od společnosti PanzerGlass.

Kryt PanzerGlass HardCase D3O je vyroben z nejpokročilejšího ochranného materiálu na rostlinné bázi. I když tedy nabízí maximální ochranu proti nárazu, zároveň má minimální dopad na planetu. Zadní část pouzdra je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu, rám z plastu se 44% podílem rostlinné složky a celé pouzdro bylo testováno při pádu podle 3x Military Grade Standard. To znamená, že vložené zařízení ochrání i po pádu z výšky 3,6 metru.

Tím, že je kryt čirý, dá vyniknout všem detailům vašeho telefonu. Mírně ruší jen označení na zadní straně krytu, které ale zase do světa hlásá jeho odolnost. PanzerGlass navíc uvádí, že jeho kryty nežloutnou. Pouzdro tak bude vypadat skvěle po celou dobu, co ho budete používat. Jestli vydrží 7 let, stejně jako softwarová podpora Samsungu pro telefon, ale zatím z logických důvodů potvrdit nemůžeme.

Krabička samozřejmě neobsahuje nic víc, než pouzdro (uložené v kompostovatelném sáčku). Balení se nicméně výrobci podařilo zredukovat o 40 %, takže je zde jasně vidět ten ekologický trend, za který si PanzerGlass zaslouží plusové body.

Na krytu najdete všechny důležité prostupy, tedy ty pro fotoaparáty a LED, USB-C port, mikrofony i reproduktory. Tlačítka ovládání hlasitosti, a to zapínací, jsou kryté, stejně jako šuplík na SIM. Strany nejsou nijak strukturované, takže jsou hladké. Možná je to škoda, protože byste tím telefon drželi jistěji, jenže jeho upadnutí při vyklouznutí z ruky hrozí spíše u větších telefonů, a ne u takto kompaktního modelu, kterým Galaxy S24 je.

Ještě se sluší dodat, že právě na transparentní verzi krytu je pěkně v jeho rozích vidět ta technologie, které vděčíme za to ideální tlumení nárazu. Kdybyste pak nechtěli tuto průhlednou variantu, je k dispozici i černá. Na fotografiích v galerii můžete i vidět, že pokud budete mít na Galaxy S24 aplikovaná ochranná skla objektivů HOOPS taktéž od společnosti PanzerGlass, nijak to krytu nevadí. Kryt PanzerGlass HardCase D3O pro Galaxy S24 vás vyjde na 799 Kč.

Kryt PanzerGlass HardCase D3O čirý, Samsung Galaxy S24 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.