Zavřít reklamu

Samsung u svých starších vlajkových řad Galaxy S20 a Note20 změnil aktualizační plán z měsíčního na čtvrtletní. Odhalil to jeho aktualizovaný bezpečnostní bulletin.

Jak Samsung uvedl ve svém dubnovém bezpečnostním bulletinu, všechny modely řady Galaxy S20, tedy S20, S20+, S20 Ultra a S20 FE, nyní budou dostávat bezpečnostní aktualizace jednou za tři měsíce místo jednou měsíčně. Totéž platí pro Galaxy Note20 a Note20 Ultra, poslední zástupce kdysi velmi populární řady Galaxy Note, jejíž místo zaujala řada Galaxy S Ultra.

Zajímavé je, že Samsung bude nadále softwarově podporovat řadu Galaxy S20 již pátým rokem, i když má oficiálně nárok pouze na čtyři roky aktualizací. U Galaxy S20 FE, Galaxy Note20 a Galaxy Note20 Ultra můžeme očekávat prodloužení softwarové podpory o šest měsíců.

Všechna tato zařízení budou pravděpodobně vyškrtnuta ze seznamu softwarově podporovaných zařízení přibližně ve stejnou dobu příštího roku. Poté budou moci dostat novou aktualizaci jen tehdy, pokud budou zjištěny kritické bezpečnostní hrozby, i když to se u zařízení, která již nejsou oficiálně podporována, nestává příliš často a pouze výjimečně.

Kompletní nabídku výprodeje Samsung zařízení naleznete zde

Dnes nejčtenější

.