Zavřít reklamu

KWGT Kustom Widget Maker

Pokud patříte k uživatelům výkonných widgetů, je pro vás KWGT nutností. Skvěle zpracovaný editor vám umožní vytvářet personalizované návrhy widgetů během chvilky. Některé umělecké prostředky vyžadují prémiový upgrade (KWGT je součástí služby Play Pass), ale mnohé jsou k dispozici zdarma. Navíc si můžete nakonfigurovat vlastní widgety pro digitální a analogové hodiny, živé mapy, měřiče baterie a paměti, hudební přehrávače, textové zprávy a další.

Stažení v Google Play

Overdrop

Widgety s počasím jsou nepochybně užitečné. Na první pohled vám ukazují, jaké budou podmínky v příštích hodinách, dnech nebo týdnech. Overdrop je jednou z nejlepších aplikací pro počasí a její widgety jsou informativní, elegantně zpracované a přehledné. Widgety Overdrop se neomezují pouze na zobrazování povětrnostních podmínek. Na domovskou obrazovku můžete přidat widgety data, času, kalendáře a další widgety s různými styly.

Stažení v Google Play

Telegram

Aplikace pro zasílání zpráv Telegram je bohatá na funkce, je založena na cloudu a funguje na všech platformách včetně Androidu. Telegram nabízí hned několik widgetů, které lze umístit na domovskou obrazovku. Můžete přidat widget konverzace s až čtyřmi lidmi nebo skupinami nebo větší widget s posledními chaty Telegramu. Widget konverzace nabízí rychlý přístup ke konkrétnímu chatu jediným klepnutím na domovské obrazovce.

Stažení v Google Play

My Data Manager

Ne každý má na telefonu neomezená data. Abyste se vyhnuli vysokému účtu od operátora na konci měsíce, sledujte využití dat ve svém telefonu. Datové limity můžete nastavit v nabídce nastavení operačního systému Android, ale neexistuje snadný způsob, jak zkontrolovat využití dat z domovské obrazovky. Po přidání fakturačního cyklu a datového limitu pro mobilní sítě, Wi-Fi a roaming můžete na domovské obrazovce na první pohled zkontrolovat živé využití dat. Aplikace podporuje widgety se světlým a tmavým motivem.

Stažení v Google Play

Musicolet

S poslechem hudby se nemusíte loučit ani tehdy, když otevíráte aplikaci a procházíte řadou nabídek, abyste našli požadované skladby. Musicolet umisťuje ovládací prvky přehrávání a správy front na domovskou obrazovku a vzhled widgetu (včetně jeho průhlednosti) si můžete různými způsoby přizpůsobit. Musicolet však přehrává pouze místní soubory uložené v zařízení se systémem Android a nefunguje se streamovacími službami. Aplikace nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, několik front, procházení složek, časovač spánku, přehrávání bez mezer, podporu Android Auto a ovládání přehrávání z domovské obrazovky. Aplikace si také pěkně pohrává s tématem Material You, které při nastavení extrahuje barvy z tapety.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.