Zavřít reklamu

Jak si jistě pamatujete, začátkem tohoto roku, během představení své nové vlajkové řady Galaxy S24, Samsung poodhalil svůj první chytrý prsten Galaxy Ring. O několik týdnů později jej ukázal na veletrhu MWC 2024 a odhalil některé z jeho funkcí. Nyní se objevil v nadstavbě One UI.

Jak si všiml web SamMobile, Galaxy Ring se objevil v bateriovém widgetu Samsungu. Jakmile přidáte widget na domovskou obrazovku a přejdete do jeho nastavení, uvidíte položku Galaxy Ring spolu s položkami pro Galaxy Buds, Galaxy Fit, Galaxy Watch a další zařízení.

Galaxy Ring je velmi lehký a dodávat se bude v různých velikostech a barvách/povrchových úpravách. Má zabudovaný snímač srdečního tepu a sledování spánku. Jestli bude disponovat i senzorem SpO2, měřícím nasycenost krve kyslíkem, zatím nebylo potvrzeno. Na jedno nabití by mohl vydržet až týden a podle všeho bude velice pohodlný na nošení, takže by měl být ideální volbou pro sledování délky a kvality spánku.

První chytrý prsten Samsungu bude podle novějších neoficiálních zpráv oficiálně představen v rámci příští akce Galaxy Unpacked po boku nových skládacích smartphonů Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 a na trh bude údajně uveden začátkem srpna.

Dnes nejčtenější

.