Zavřít reklamu

Po úspěšném uvedení své letošní špičkové řady Galaxy S24 Samsung podle všeho již pracuje na příští řadě svých vlajkových lodí. O nich je v tuto chvíli známo jen velmi málo (například by měly disponovat superrychlým úložištěm a základnímu modelu by měla narůst úhlopříčka), nyní však do éteru pronikl obrázek, který ukazuje několik prototypů nejvyššího modelu, tedy S25 Ultra.

Nepříliš známý leaker vystupující na sociální síti X pod jménem PandaFlash sdílel neoficiální render vytvořený na základě informací od jeho zdroje, který ukazuje celkem čtyři prototypy přední strany telefonu Galaxy S24 Ultra. První prototyp vypadá prakticky stejně jako S24 Ultra, druhý má plošší rám a menší rámečky kolem displeje, třetí má tenčí rám na levé a pravé straně a silnější rám nahoře a dole a poslední prototyp ukazuje příští Ultru s tenčím rámem a zaoblenými hranami rámu.

Kromě toho prototypy neodhalily žádné další detaily, můžeme však říci, že Galaxy S25 Ultra by mohl mít plochý rám s tenčími rámečky. Podstatné je, že jeho displej by měl být stejně jako ten u S24 Ultra plochý bez jakéhokoli zakřivení.

Řada Galaxy S25 je podle všeho ještě hodně daleko od představení. S ohledem na letošní vlajkovou řadu i ty minulé by ji měl korejský obr odhalit v lednu příštího roku.

Řadu Galaxy S24 s funkcemi Galaxy AI koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.