Zavřít reklamu

Nejnovější řada Samsungu Galaxy S24 přináší řadu skvělých nových funkcí spolu s funkcemi umělé inteligence Galaxy AI a novým softwarem One UI 6.1. V současné době se korejský obr připravuje na vydání aktualizace s One UI 6.1 a funkcí Galaxy AI pro starší zařízení Galaxy včetně řady Galaxy S23. Některé funkce z Galaxy S24 však aktualizace na loňské „vlajky“ nepřinese. O jaké funkce konkrétně jde?

Majitelé Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra budou muset s aktualizací na One UI 6.1 oželet tyto čtyři exkluzivní funkce řady Galaxy S24:

  • Tapety v režimu AOD: Uživatelé telefonů řady Galaxy S23 nebudou mít možnost nastavit si v režimu Always-On Display tapety či celoobrazovkové obrázky.
  • Posuvník pro úpravu živosti barev: Telefony Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra dostaly minulý měsíc aktualizaci, která do nastavení displeje přidává nový posuvník Intenzita barev.
  • Super HDR fotografie: Režim Super HDR je jedním z největších vylepšení v oblasti fotografie, které Samsung s řadou Galaxy S24 nabízí. Tento režim produkuje realističtěji vypadající snímky optimalizací barevného kontrastu na jasných a tmavých místech pomocí optimalizace algoritmu. Kromě toho analyzuje pohyb uživatele a vzory šumu pro čistší videa.
  • Pokročilý algoritmus fotoaparátu: Fotoaparát Galaxy S24 nabízí rychlé fotografování a pokročilou kvalitu obrazu. Pokročilý algoritmus fotoaparátu poskytuje působivý fotografický zážitek a optimalizuje snímky na téměř profesionální úroveň. I tato funkce zůstane pro letošní vlajkovou řadu exkluzivní.

Samsung začne update s One UI 6.1 na řadu Galaxy S23 vydávat již tento týden. Další na řadě by měly být skládačky Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 a tabletová řada Galaxy Tab S9.

Nechcete čekat? Řadu Galaxy S24 s Galaxy AI koupíte zde

Dnes nejčtenější

.