Zavřít reklamu

Samsung minulý měsíc oznámil, že bude aktualizace One UI 6.1 zpřístupněna jeho vlajkovým lodím roku 2023 v březnu. A aby dodržel své slovo, bude muset jednat rychle, protože čas se mu krátí.

Pravděpodobně je to ale skutečně na dobré cestě. Už minulý týden totiž Samsung Korea prozradil, že pro řadu Galaxy S23 a to včetně modelu Galaxy S23 FE přijde aktualizace právě 28. března. Dosvědčuje to i to, že čínský Samsung nyní o víkendu odeslal svým zákazníkům oznámení, ve kterém se zmiňuje o stejném datu vydání aktualizace.

Korejská pobočka Samsungu poté toto datum zopakovala i v odpovědích uživatelům na svých komunitních fórech a i naznačila, že 28. března dostane aktualizaci také Galaxy právě S23 FE. Modely Fan Edition ale obvykle nedostávají aktualizace ve stejnou dobu jako modely hlavní řady, takže by aktualizace One UI 6.1 mohla být díky Galaxy AI jistou výjimkou.

Nedá se ale příliš doufat, že se ve čtvrtek aktualizace dočkáme i na Galaxy Z Fold5, Z Flip5 a řadu tabletů Galaxy Tab S9. Toto jsou ty modely, které se mohou také těšit na umělou inteligenci Samsungu, tedy Galaxy AI. Aktualizace One UI 6.1 bude jinak dostupná širokému portfoliu zařízení společnosti, ale právě bez jejího největšího AI taháku. Ještě se hodí připomenout, že může trvat klidně i celý duben, než bude aktualizace dostupná uživatelům ve všech koutech světa.

Nechcete čekat? Řadu Galaxy S24 s Galaxy AI koupíte zde

Dnes nejčtenější

.