Zavřít reklamu

Samsung vydal novou beta aktualizaci pro svůj webový prohlížeč Samsung Internet, která ji povyšuje na verzi 25.0.0.31. Přináší novinku, díky které bude ještě užitečnější. O co jde?

Podle protokolu změn přináší nejnovější aktualizace pro Samsung Internet Beta možnost zobrazovat lišty nabídek při posouvání stránek. Díky tomu mohou uživatelé rychle přistupovat k položkám nabídek, i když procházejí obsah.

Kromě toho nová aktualizace také vylepšuje vnitřní funkce aplikace, což by mělo zlepšit její celkovou stabilitu. Jinak řečeno, pokud máte nějaké problémy při používání jakékoli funkce prohlížeče, měli byste jej aktualizovat na nejnovější verzi. Ta má něco přes 130 MB a stáhnout si ji můžete zde.

Samsung Internet je nejen podle nás jednou z nejlepších aplikací pro procházení internetu na telefonech a tabletech Galaxy. Nabízí řadu praktických funkcí, jako je video asistent, tmavý režim, přizpůsobení nabídek nebo možnost instalace rozšíření, či některé nástroje související se zabezpečením, jako například tajný režim, inteligentní sledování trackerů, inteligentní ochrana a další. Navíc v něm můžete využívat i funkcí Galaxy AI.

Dnes nejčtenější

.