Zavřít reklamu

SmartThings je jednou z unikátních aplikací ekosystému Galaxy. Poskytuje několik možností ovládání chytrých domácích zařízení prostřednictvím smartphonů či jiných zařízení Samsungu. Korejský obr ji často aktualizuje, aby do ní zavedl nové funkce. A právě nyní pro ni začal vydávat nový update. Jaké novinky do aplikace zavádí tentokrát?

Samsung začal vydávat novou aktualizaci pro aplikaci SmartThings, která ji povyšuje na verzi 1.8.13.22. Její velikost je necelých 115 MB. Nová verze aplikace přináší „cool“ vychytávku, kterou je 3D zobrazení vaší domácnosti. Toto zobrazení je interaktivní a můžete do něj přidávat různá domácí zařízení, jako je lednička, reproduktory nebo zámky, ale třeba i nábytek, sprchu nebo květiny. Je také možné domácnost oddělit podle instancí a přidat do nich zařízení, abyste je aktivovali.

SmartThings ve verzi 1.8.13.22 kromě toho přináší nové logo a přidává modrý odznak otočení do protisměru, který se objeví, když se nějaké zařízení aktualizuje nebo může být aktualizováno, a více rychlých dálkových ovladačů.

Novou verzi aplikace si můžete stáhnout zde (v „českém“ obchodě Galaxy je v tuto chvíli dostupná několik týdnů stará verze).

Dnes nejčtenější

.