Zavřít reklamu

PanzerGlass je přední výrobce krytů a tvrzených skel nejen na displeje telefonů ale i jejich objektivy, a je logické, že nabízí své příslušenství i na nejvybavenější řadu telefonů Samsungu. Jeho skla patří mezi špičku, stejně jako telefony, které chrání. 

Skla PanzerGlass vynikají svými vlastnostmi, a tak si můžete být jisti, že displej vašeho zařízení dokonale ochrání. Tvrzená skla PanzerGlass jsou navíc tento rok 3x odolnější vůči poškrábání a nabízejí celoplošné lepení. Příslušenství společnosti určené pro Samsungy navíc už dlouhodobě nesou oficiální doporučení přímo od jihokorejské společnosti, kdy jim dává certifikaci DesignedForSamsung. Máte tak jistotu, že prošly náročnými testy kompatibility, funkčnosti a kontroly kvality. 

Rámeček je požehnání 

Balení je svým obsahem bohaté a rozhodně díky za to. Moderní telefony jsou prostě placky a lepení skla tak, aby to bylo ideálně vystředěno, je opravdu těžké. Protože zde ale najdete i instalační rámeček, který je ze 100% recyklovaného a kompostovatelného materiálu, je to brnkačka. Společnost ostatně klade na ekologii značný důraz, proto je krabička papírová, a další balení všech PanzerGlass produktů je certifikováno FSC. Znamená to, že za každý použitý strom pro výrobu prodejních balení je vysazen strom nový. 

PanzerGlass dále finančně podporuje z každého svého prodaného produktu organizaci The Perfect World Foundation, která zvyšuje povědomí o problémech planety a podporuje snahy předcházet celosvětové krizi. Organizace se například zabývá stále větším problémem, a to čištěním oceánů od plastového odpadu. V balení přítomný sáček je také 100% recyklovatelný. Tohle prostě zahřeje na duši. Není pak lepší dát nějakou tu korunu navíc, než si koupit planetu ničící čínské přísluško z Alíka? 

Balení samozřejmě skrývá i hadřík určený k odmaštění displeje a ten k jeho vyleštění. Pak je zde ještě samolepka na zbavení se nežádoucích prachových částic. Samo aplikování skla je rychlé a přesné. Rámeček díky výřezům pro tlačítka jasně usadíte na čelní stranu telefonu a právě proto také sklo přesně nalepíte. Předtím mu tedy sloupnete zadní fólii a párkrát po něm po přiložení na displej přejedete prstem. Následně odloupnete horní fólii a vytlačíte zbytek bublin. Máte hotovo raz dva. 

Okraje ani tak nelepí jako v minulosti a nechytají tím přílišné množství prachu a ostatních nečistot. Co ale pořád vadí, je výřez pro čelní kameru. Proč tady musí být, když tomu třeba u iPhonů s jejich Dynamic Islandem není? A u Galaxy S24 Ultra je jen průstřel bez vykrojení? Toto je tak jediná slabá stránka skla. To totiž nijak nezkresluje obsah, je příjemné na ovládání a nevadí mu ani přímý sluneční svit. Ještě se hodí dodat, že když se vám nepovede nalepit na první dobrou, můžete to zkusit ještě 199x. Alespoň to tedy udává výrobce, ne že bychom to tolikrát zkoušeli. 

Specifikace hovoří za vše 

Že je nové sklo 3x odolnější, jsme již psali. Ono je ale také o 50% pružnější, je třikrát tvrzené, telefon chrání při pádu až z výšky 2,5 m a na okrajích snese zátěž 25 kg. Zároveň samozřejmě podporuje čtečku otisků prstů. Jeho tloušťka je 0,4 mm, tvrdost má 9H a nechybí mu antibakteriální ochranná vrstva. Jeho cena je 899 Kč, což je vzhledem k ceně zařízení, které chrání, úplně v pohodě. 

Tvrzené sklo PanzerGlass pro Samsung Galaxy S24 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.