Zavřít reklamu

Tak nějak jsme si zvykli na to, že nám Samsung nyní rok co rok představuje nové duo svých chytrých hodinek. Máme zde standardní Galaxy Watch a v něčem vylepšené Galaxy Watch, které nesou označení Classic nebo Pro. Co kdybychom se ale letos dočkali hned tří modelů jedné řady? 

Dá se předpokládat, že premiéru si nové hodinky odbydou v červenci, a to po boku Galaxy Z Foldu6 a Z Flipu6, tedy nových skládaček Samsungu, přičemž možná přijde i Galaxy Ring. Nyní však proplouvají na povrch zvěsti, že bychom se neměli dočkat jen základního modelu a modelu Pro, který byl loni vynechán, ale právě i toho klasického, tedy toho s přídomkem Classic. 

Tento leak však nenese žádné další informace ani nějaké podrobnosti, což nemusí být nijak překvapivé. Překvapivý krok od Samsungu by to ale jistě byl. S představením modelu Watch5 Pro jsme čekali, že „klasický“ model spíše zazdil, přičemž jej naopak obnovil loni. Jenže to jsme zase nedostali žádný profesionální model. 

Dává to tak vlastně i smysl, že by Samsung tedy každý rok představil hned tři modely svých chytrých hodinek proto, aby si vybral každý jeho uživatel podle svých preferencí. Je ale otázkou, čím vším se budou lišit? Zatím to totiž vypadá jen na použité materiály spolu s velikostmi a otočnou lunetou. Ať tak či onak je variabilita důležitá, takže by to byl jistě dobrý krok.

Aktuální řadu Galaxy Watch koupíte zde

Dnes nejčtenější

.