Zavřít reklamu

Samsung má později v tomto roce uvést na scénu sedmou generaci svých chytrých hodinek Galaxy. Tu by měl pohánět jeho nový čipset Exynos W940. Nyní o něm unikly nové detaily.

Podle spolehlivého a v poslední době velmi aktivního leakera, který na sociální síti X vystupuje pod jménem Anthony, bude čipset Exynos W940, který bude tepat v řadě Galaxy Watch7, o 50 % energeticky úspornější a 30 % výkonnější než Exynos W930, jejž používá řada Galaxy Watch6. Podstatně vyšší energetická efektivita by se měla příznivě projevit na výdrži hodinek. Podle starších úniků bude nový čipset vyráběný 3nm procesem (což by vysvětlovalo tak velký skok v efektivitě).

O příštích chytrých hodinkách korejského obra toho v tuto chvíli moc nevíme. Údajně budou disponovat větší přesností při sledování polohy i měření zdraví, jasnějším displejem a větší baterií a poběží na novém operačním systému Wear OS 5. Kromě toho se také spekuluje o tom, že Samsung vedle nich představí i odlehčený model s názvem Galaxy Watch FE.

Řada Galaxy Watch7, která bude podle všeho zahrnovat základní model a model Classic, by měla být představena v rámci příští akce Galaxy Unpacked začátkem léta vedle nových skládacích smartphonů Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6.

Dnes nejčtenější

.