Zavřít reklamu

Mapy Google sice nedávno dostaly aktualizaci grafiky mapových podkladů, na které mnozí vydatně nadávají, pořád je to ale neocenitelná aplikace pomáhající nám při různé navigaci. Nově řekne i to, kde vstoupit do jaké budovy.

Jistě to také znáte, když má budova několik vstupů a vy nevíte, který použít. Mapy Google již dlouhou dobu určují konkrétní části budovy jako místo, kam se dostanete navigací. V mnoha případech ale může být toto místo na druhé straně budovy nebo dokonce na úplně jiné ulici, než je hlavní vchod.

Nově však Mapy Google přidávají výrazné ukazatele v podobě bílých kruhů se zeleným jejich okrajem a šipkou směřující dovnitř pro různé vstupy do budov, jako jsou hotely, obchody, nákupní centra atd.

Tato testovací funkce se už zobrazuje uživatelům v New Yorku, Las Vegas, Berlíně a dalších velkých městech po celém světě. Novinka je dosud přítomna pouze v Mapách Google pro Android verze 11.17.0101. Zdá se ale, že jde o test založený na zařízení, nikoli o test spojený s vaším účtem.

Dnes nejčtenější

.