Zavřít reklamu

Samsung se spojil se sociální sítí X Elona Muska, aby na ní ukazoval snímky z vesmíru pořízené jeho aktuální nejvyšší vlajkovou lodí Galaxy S24 Ultra. Pomáhá mu s tím další Muskova společnost SpaceX. Tato aktivita je součástí propagace, v rámci níž chce korejský obr předvést schopnosti zoomu S24 Ultra.

Jak informoval web SamMobile, společnost SpaceX vynesla do vesmíru několik smartphonů Galaxy S24 Ultra, aby odsud pořizovaly snímky Země. Použila při tom plavidla s centroidem vyrobeným z uhlíkových vláken, která telefony za pomoci letového počítače nesou v různých úhlech a poskytují jim stabilní orientaci prostřednictvím speciálně navržených 3D tištěných držáků.

Plavidla vystoupala do výšky až 37 km nad zemí a během trvání jejich letu bude každý S24 Ultra nepřetržitě fotografovat. Konkrétně bylo rozhodnuto, že telefony pořídí snímky různých míst v USA, včetně měst Las Vegas a Los Angeles, slavného kaňonu ve státě Arizona Grand Canyon nebo pohoří Sierra Nevada, zasahující do států Kalifornie a Nevada.

Celkem má vzniknout 150 takto unikátních fotografií. Některé již byly uveřejněny a vy se na ně můžete podívat v galerii výše. Jsou bez nadsázky epické a dokazují, že 50MPx teleobjektiv Galaxy S24 Ultra umí hotové divy.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.