Zavřít reklamu

Řada Galaxy S24 byla představena již před měsícem a půl a od konce ledna je k dispozici v široké distribuci. Měli jsme možnost vyzkoušet si všechny tři modely, přičemž na Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra jsme vám již přinesli recenze. Některé věci jsme ale nezmínili, stejně jako je nezmínil sám Samsung. 

Je to poměrně logické, že společnost nemůže, nemusí a nechce zmiňovat úplně všechno, co se změnilo. Bylo by to nejen nezáživné, ale také možná zbytečné. Mnoho vylepšení jsou totiž jen skutečné detaily, mezi které patří např vylepšení reproduktorů nebo zvětšení tlašítek pro ovládání hlasitosti u modelu Ultra. Tyto detaily ale dělají celek a pokud vás zajímají, tady je máte. 

Přepínání kamery během nahrávání

Samsung Galaxy S24 Ultra umožňuje uživatelům přepínat mezi všemi objektivy zadního fotoaparátu při záznamu ve 4K při 60 snímcích za sekundu, což je jasné vylepšení oproti jeho předchůdci Galaxy S23 Ultra. 

Nová aplikace Samsung Find

Tato specializovaná aplikace nabízí uživatelům komplexní mapový pohled na jejich zařízení Galaxy v rámci sítě SmartThings Find a rozšiřuje její funkčnost o sledování položek připojených k trackerům Galaxy SmartTag.

Funkce sdílení fotoaparátu

S One UI 6.1 přišla zajímavá funkce „sdílení fotoaparátu“, která vám umožní přeměnit vaše zařízení řady Galaxy S24 na webovou kameru pro váš tablet Galaxy. Chcete-li tuto funkci aktivovat, ujistěte se, že obě zařízení mají aktivovanou WiFi, Bluetooth a sdílení kamery. 

Dva profily eSIM

Většina telefonů s eSIM umožňuje používat vždy pouze jeden profil. Galaxy S24 tento problém řeší podporou dvou eSIM, což vám umožňuje mít současně dva aktivní plány. Tato funkce S24 Ultra se nazývá Multiple Enabled Profiles (MEP). 

Různé zvukové výstupy pro každou aplikaci

Na Galaxy S24 Ultra můžete pro každou aplikaci nastavit různé zvukové výstupy. To znamená, že můžete poslouchat hudbu přes sluchátka, a přitom stále poslouchat navigační pokyny z reproduktorů telefonu. Přejděte k tomu do Nastavení, Zvuky a vibrace a Samostatný zvuk aplikace. Zapněte přepínač a vyberte aplikace, u kterých chcete mít různé zvukové výstupy. Poté vyberte zvukové zařízení pro výstup. 

Řadu Galaxy S24 Ultra koupíte zde

Dnes nejčtenější

.