Zavřít reklamu

Samsung je již více než dvě desetiletí lídrem v oblasti nositelné elektroniky. Před pár dny na veletrhu MWC 2024 oficiálně ukázal svoje nejnovější nositelné zařízení Galaxy Ring. Jedná se o jeho první chytrý prsten, který lze nosit na jakémkoli prstu a který nabízí řadu zdravotních funkcí.

Galaxy Ring je výsledkem dlouhé historie Samsungu ve vývoji nositelných zařízení, která kombinují technologii a design. Korejský gigant své první nositelné zařízení představil již v roce 1999 a hned jím způsobil průlom v mobilním průmyslu. Tímto zařízením byly světově první „telefonní hodinky“ jménem SPH-WP10. Od té doby Samsung uvedl na trh různé nositelné produkty, jako jsou chytré hodinky, fitness náramky či bezdrátová sluchátka.

Nositelná zařízení Samsungu nejen zvýšila pohodlí a funkčnost mobilních zařízení, ale také vytvořila nové možnosti a zážitky pro uživatele. Galaxy Ring je nejnovějším příkladem toho, jak korejský obr trh s nositelnými zařízeními neustále inovuje a transformuje.

Nyní při příležitosti 25 let od uvedení svého prvního nositelného zařízení zveřejnil infografiku, jak se za tu dobu jeho „wearables“ vyvinuly. Infografika ukazuje všechna jeho nositelná zařízení od „telefonních hodinek“ přes Bluetooth headset, chytré hodinky a fitness trackery po jeho první chytrý prsten, který by mohl být formálně představen v létě po boku nových skládacích smartphonů Galaxy Z Fold6 a Z Flip6.

Dnes nejčtenější

.