Zavřít reklamu

Samsung při představení řady Galaxy S24 rychle a tajemně ukázal také chystaný Galaxy Ring. Nezveřejnil ale o něm žádné bližší informace, tedy do teď. Udělal tak na začátku veletrhu MWC 2024 a poskytnul i několik propagačních fotografií. 

Společnost na tiskové konferenci Mobile World Congress (MWC) v Barceloně uvedl, že jeho první chytrý prsten nabídne „přední“ senzory, i když nespecifikoval, jaké. Cílit bude na měření spánku a všech jeho fází v souvislosti se srdeční frekvencí. Dostanete od něho ale i skóre vitality, které měří vaši fyzickou a duševní připravenost, spolu s „posilovacími kartami“ pro předem definované zdravotní cíle. 

Samsung však také uvedl, že uzavřel partnerství s aplikací Natural Cycles pro sledování plodnosti, kdy bude chtít tuto funkcionalitu na Galaxy Ringu také svým zákazníkům poskytnout. Společnost i potvrdila, že prsten si bude maximálně rozumět s Galaxy Watch. Nebude to tedy znamenat, že když budete používat jedno, bude vám druhé k ničemu. 

Pokud jde o výdrž, tak viceprezident Samsungu Dr. Hon Pak sice neřekl konkrétní údaje týkající se výdrže, nicméně na tento dotaz uvedl: „Nemohu vám poskytnout přesný počet (dnů), ale myslím, že na trhu existuje určitá očekávání, že to musí být víc než jen pár dní.“ Oura a její prsteny vydrží týden, takže můžeme předpokládat, že Samsung v tomto nebude chtít být pozadu. 

Samsung nicméně dodal, že ještě pracuje na prodloužení výdrže baterie před uvedením zařízení koncem tohoto roku. Také naznačil, že by mohl uživatelům umožnit vybrat si mezi delší výdrží baterie a větší funkcionalitou. Je tak klidně možné, že nepřijde jen jeden Galaxy Ring, ale že jich budeme mít na výběr více, a to s různým cenovým odstupňováním. 

Řadu Galaxy S24 nejvýhodněji koupíte zde

Dnes nejčtenější

.