Zavřít reklamu

Samsung jen před dvěma týdny vydal první aktualizaci pro svou nejnovější vlajkovou řadu Galaxy S24 a už na ní začal vydávat další. Na rozdíl od první však přináší pouze opravy blíže neurčených chyb a lepší stabilitu zařízení.

Nová aktualizace pro Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra nese firmwarovou verzi S928BXXS1AXBG a podle všeho se jedná o březnový bezpečnostní patch. Jako první jej Samsung uvolnil pro evropský trh a jeho velikost je necelých 442 MB. V příštích dnech či týdnech by se měl rozšířit do dalších koutů světa.

Na rozdíl od prvního updatu, který na nejnovější špičkové telefony Samsungu přinesl řadu vylepšení fotoaparátu a posuvník pro úpravu živosti barev, ten nový žádné nové funkce podle všeho nepřináší, „jen“ opravuje zatím nezveřejněné bezpečnostní chyby. Mimoto přináší „povinnou“ lepší stabilitu a výkon zařízení.

Pokud jste majiteli jedné z nových vlajkových lodí korejského giganta, dostupnost nové aktualizace si můžete zkontrolovat navigací do Nastavení→Aktualizace softwaru a klepnutím na možnost Stáhnout a instalovat.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.