Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat novou aktualizaci pro svá aktuální vlajková sluchátka Galaxy Buds2 a Galaxy Buds2 Pro. Jaké novinky přináší?

Nová aktualizace pro sluchátka Galaxy Buds2 a Galaxy Buds2 Pro nese firmwarovou verzi R177XXU0AXB1 a R510XXU0AXB4 a má velikost 3, resp. 6 MB. Jako první ji Samsung začal vydávat doma, tedy v Jižní Koreji. Můžeme očekávat, že v příštích dnech nebo týdnech se rozšíří do dalších zemí, tedy i do Česka.

Korejský gigant zveřejnil protokol změn pouze pro Galaxy Buds2 Pro. Podle něj nový update přináší lepší podporu konektivity a použitelnost. Je podporován na smartphonech Galaxy s nadstavbou One UI 4.1.1 nebo vyšší. Pokud jde o Galaxy Buds2, u nich by nová aktualizace mohla „standardně“ vylepšovat celkový výkon a stabilitu, případně opravovat některé chyby.

Dostupnost nové aktualizace si můžete jako vždy zkontrolovat otevřením aplikace Galaxy Wearable na vašem telefonu, navigací do Nastavení sluchátek→Aktualizace softwaru sluchátek a klepnutím na možnost Stáhnout a instalovat.

Samsung Galaxy Buds2 Pro a jiná sluchátka Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.