Zavřít reklamu

Ice Universe je přední leaker v oblasti smarptohnů a především těch od Samsungu. Má vazby na dodavatelský řetězec, který mu rád a často pouští informace, díky kterým se tak dozvíme o chystaném hardwaru ale i softwaru o něco dříve, než od samotné společnosti. Nyní nám ukazuje, jak bude fotit Galaxy S24 Ultra poté, co dostane aktualizaci systému.

Sada prvních dvou fotografií ukazuje, jak Samsung v aktualizaci zdokonalí kvalitu přiblížení. Bohužel nevíme nic bližšího, nicméně ten posun v kvalitě je vidět na první dobrou. Třetí porovnání pak ukazuje, jak Samsung vylepšil focení Slunce. Konkrétně se v tomto ohledu na fotografiích zbavíme nevzhledného stínu (tzv. Halo) kolem samotného Slunce.

Galaxy S24 Ultra Ice univese 1 Galaxy S24 Ultra Ice univese 1
Galaxy S24 Ultra Ice univese 2 Galaxy S24 Ultra Ice univese 2
Galaxy S24 Ultra Ice univese 3 Galaxy S24 Ultra Ice univese 3
Galaxy S24 Ultra Ice univese 4 Galaxy S24 Ultra Ice univese 4
Galaxy S24 Ultra Ice univese 5 Galaxy S24 Ultra Ice univese 5
Galaxy S24 Ultra Ice univese 6 Galaxy S24 Ultra Ice univese 6

Vylepšení jsou to znatelná a je docela škoda, že musí vůbec přijít a že nejsou už součástí základního sytému One UI 6.1. Galaxy S24 Ultra si totiž ve fotografickém testu DXOMark zrovna dvakrát skvěle nevedl, a mohou za to právě všechny tyto drobnosti. Ale to už je Samsung a jeho strategie, kdy jsme hned po vydání zařízení na podobné aktualizace zvyklí a řada Galaxy S24 v tom není žádnou výjimkou.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.