Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 5. do 9. února obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy S21, Galaxy S23 FE, Galaxy S20 FE 5G, Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3 a Galaxy Tab S6 Lite.

Na všechna uvedená zařízení začal Samsung vydávat únorový bezpečnostní patch. U řady Galaxy S21 nese aktualizace firmwarovou verzi G998BXXS9FXAH a jako první se objevila ve Švýcarsku, u Galaxy S23 FE verzi S711BXXS2BXA8 a jako první dorazila do Evropy a Kazachstánu, u Galaxy S20 FE 5G verzi G781BXXU9HXA5 a jako první byla zpřístupněna v Brazílii, u Galaxy Z Foldu3 verzi F926BXXS6GXAC a jako první „přistála“ v Evropě, u Galaxy Z Flipu3 verzi F711BXXS7GXAC a jako první byla dostupná opět na starém kontinentu a u tabletu Galaxy Tab S6 Lite přichází update s firmwarovou verzí P615XXS7FXA1 a jako první se dostal do Francie, Indie nebo Nepálu.

Únorová bezpečnostní záplata opravuje celkem 72 zranitelností, z nichž většinu – 61 – opravil Google a zbytek Samsung. Dvě opravy poskytnuté Googlem byly zahrnuty do bezpečnostní záplaty z minulého měsíce, zatímco dvě se nevztahují na zařízení Galaxy.

Tři vulnerability byly označeny jako kritické, zatímco 58 představovalo vysoké riziko. Z oprav specifických pro zařízení Samsungu bylo sedm označeno jako vysoce nebezpečné a čtyři jako středně nebezpečné. Korejský gigant u svých zařízení opravil mimo jiné chyby ve službách Smart Suggestion, GosSystemService, Auto Hotspot nebo v bootloaderu. Více o jeho aktuálních opravách si můžete přečíst zde, o opravách Googlu pak tady.

Kompletní nabídku výprodeje Samsung zařízení naleznete zde

Dnes nejčtenější

.