Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Není sporu o tom, že je řada Galaxy S24 Samsungu aktuálně tím nejlepším, co trh mobilních telefonů nabízí. Pokud si chcete nějaký model pořídit, vyplatí se ale koukat, co k němu dostanete. Samozřejmě jej najdete ve všech e-shopech se smartphony, a to vlastně za stejnou cenu. Liší se ale to, co který ke koupi přihodí zdarma.

Galaxy S24 startuje na ceně 21 990 Kč, Galaxy S24+ na 27 990 Kč a Galaxy S24 Ultra na 35 490 Kč. Mobil Pohotovost vám k tomu ale nabídne až 3 500 Kč výkupní bonus podle toho, po jakém modelu sáhnete, 7% slevu pro držitele ISIC karty, až 10% slevu při nákupu více Galaxy výrobků, možnost splátek bez navýšení od 165 Kč měsíčně. A to nejlepší na konec: zdarma 3 roky záruky. Doprava zdarma je samozřejmostí, a to klidně už do jedné hodiny od koupě.

My už jsme měli šanci více si vyzkoušet Galaxy S24+ a víme, že jej můžeme doporučit, protože nás používání zařízení skutečně bavilo. Navíc pokud u Ultry nechcete utrácet za funkce, které nevyužijete a displej Galaxy S24 je vám příliš malý, jedná se o naprosto ideální zařízení. Více se dozvíte v naší recenzi.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.