Zavřít reklamu

Samsung rozhodně nevyrábí jen chytré telefony, tablety a hodinky. Pravděpodobně víte i o televizích a třeba soundbarech. Síla toho, mít od jedné společnosti více zařízení, je právě v jejím ekosystému, na který si dává Samsung hodně záležet. Zapněte si tedy v telefonu Galaxy funkci Tap View, Tap Sound a dostaňte z toho spojení ještě více možností. 

Chytré funkce nemají jen mobilní zařízení, ale také právě TV a soundbary Samsungu. Vzájemná komunikace vám tak umožní posílat obsah z telefonu přímo do druhého zařízení prostým jeho přiložením. Poté bude navázáno bezdrátové spojení mezi vašimi zařízeními, pokud tedy zrovna vaše televize a soundbar funkci podporují. 

Jak v Samsungu zapnout funkci Tap View, Tap Sound 

  • Otevřete aplikaci SmartThings. 
  • Přejděte do záložky Menu. 
  • Vpravo nahoře klepněte na ikonu ozubeného kola, tedy nastavení. 
  • Zde už můžete zapnout funkci Tap View, Tap Sound. Pokud na ni klepnete, dozvíte se ještě více informací. 

Ty vám popisují, jak funkci vlastně používat. U TV můžete přepnout přehrávání videí nebo hudby z telefonu do televize jeho prostým přiložením zadní stranou. Stejně to vlastně funguje i u soundbaru, kdy zde ale logicky dojde jen k předání přehrávané hudby. Ještě ale jedno upozornění: Funkce nefunguje, pokud máte v telefonu zapnutý Úsporný režim. 

Dnes nejčtenější

.