Zavřít reklamu

I když má Samsung na letošní rok naplánovanou řadu nových zařízení, nemluvě o již uvedené vlajkové řadě Galaxy S24, mohl by také aktualizovat a znovu uvést na trh některá starší zařízení. Konkrétně se spekuluje o chytrých hodinkách Galaxy Watch4 a tabletu Galaxy Tab S6 Lite.

Nebylo by to poprvé, kdy by Samsung znovu uvedl na trh starší zařízení s drobnými aktualizacemi. Stačí si třeba vzpomenout na telefon Galaxy S20 FE, původně představený v roce 2020, který korejský obr znovu uvedl na trh o dva roky později pod názvem Galaxy S20 FE 2022.

I tablet Galaxy Tab S6 Lite byl původně představen v roce 2020 a znovu uveden na trh o dva roky později pod názvem Galaxy Tab S6 Lite (2022). Stejný tablet by se mohl vrátit letos znovu spolu s hodinkami Galaxy Watch4. Ty byly uvedeny do prodeje v roce 2021.

V tuto chvíli není známo, jaké vylepšení by „staronové“ hodinky Galaxy Watch4 a „staronový“ tablet Galaxy Tab S6 Lite mohly mít. U tabletu si lze každopádně představit výkonnější čipset (verze z roku 2022 používá čipové sady Snapdragon 732G a Snapdragon 720G, původní pak Exynos 9611). Je také možné, že Samsung u nich bude lákat na atraktivní cenu. Zásadní hardwarová či jiná vylepšení bychom však očekávat neměli.

Dnes nejčtenější

.