Zavřít reklamu

Nová vlajková řada Samsungu Galaxy S24 se prodává jen několik dní, a už si někteří uživatelé stěžují na první problémy, konkrétně u nejvyššího modelu, a to přímo na displej Galaxy S24 Ultra. Jde však o problém, který se u telefonů korejského obra objevil již dříve.

Podle uživatele sociální sítě Reddit se na displeji jeho Galaxy S24 Ultra objevují dvě čáry, jedna svislá zelená a jedna vodorovná bílá. Na první pohled to může vypadat, že čáry vznikly v důsledku poškození zařízení, to ale uživatel popírá a tvrdí, že telefon používá se vší opatrností. Problém prý neřeší ani restartování ani resetování do továrního nastavení.

Pokud vám tento problém zní povědomě, nemýlíte se. Již dříve se objevil na některých starších telefonech, jako je například Galaxy S20+, S21 Ultra nebo Note20 Ultra. Vzhledem k tomu, že byly už po záruce, majitelům nezbylo nic jiného ​​než je nechat opravit, Galaxy S24 Ultra je však zbrusu nové zařízení, takže dotyčný uživatel by měl mít možnost jej zdarma vyměnit.

Nicméně, jak se zdá, to nebude tak jednoduché. Uživatel totiž tvrdí, že zavolal na službu Samsung Care+, kde mu řekli, že jde o výrobní vadu, a odeslali jej na produktovou podporu Samsungu. Ta se jej však prý nyní snaží poslat zpět na službu Samsung Care+ s tím, že v její „gesci“ výměna zařízení není. Není to první problém s displejem, se kterým se Galaxy S24 Ultra potýká. Někteří uživatelé si stěžují na to, že obrazovka má v porovnání se staršími generacemi vybledlé barvy. A dočkali se poměrně šokující odpovědi.

Řadu Galaxy S24 koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.