Zavřít reklamu

Funkce Googlu pro sdílení souborů Nearby Share (Sdílení nablízko) a její obdoba Quick Share z dílny Samsungu se v současné době připravují na sloučení, v jednu funkci však zatím zcela nesplynuly. Korejský obr se nicméně na příchod nové sloučené funkce připravuje aktualizací aplikace Quick Share pro Windows.

Quick Share existuje na telefonech a tabletech Samsungu již léta a funguje také na Windows s aplikací dostupnou pro notebooky Galaxy Book a některé další počítače s Windows (konkrétně funguje na počítačích s Bluetooth a Wi-Fi na bázi Intelu).

Samsung nyní aplikaci Quick Share pro Windows s ohledem na její chystané sloučení s funkcí Nearby Share aktualizoval. Nová aktualizace nahrazuje logo aplikace novým, které bude používat nová sloučená aplikace. Toto logo je také přítomno u telefonů řady Galaxy S24, kde je nová funkce pro sdílení souborů dostupná rovnou z krabičky.

I přes nové logo však Samsung do aktualizované aplikace Quick Share nepřidal podporu Nearby Share. Sdílet soubory tam a zpět tak můžete pouze s telefony Galaxy. V tuto chvíli není jasné, kdy do aplikace (a jestli vůbec) podpora Nearby Share dorazí. Nearby Share nicméně stále existuje samostatně a oproti Quick Share funguje na více počítačích.

Dnes nejčtenější

.