Zavřít reklamu

S nadstavbou One UI 6.1 Samsung vylepšil celou řadu věcí. Jedním z těchto vylepšení je plnohodnotná aplikace pro správu zařízení Galaxy. Dříve se všechna zařízení korejského obra zobrazovala v sekci SmartThings Find aplikace SmartThings, Samsung však nyní tuto sekci mění na samostatnou aplikaci, aby věci zjednodušila.

Samsung nahrazuje sekci SmartThings Find samostatnou aplikací s názvem Samsung Find. Ta dělá řadu stejných věcí a tento měsíc debutovala s nadstavbou One UI 6.1, kterou „vynesla“ řada Galaxy S24. Nyní je aplikace k dispozici v obchodě Galaxy Store. Má zhruba 70 MB a aktuálně je ve verzi 1.0.40.

Aplikaci je možné použít k nalezení polohy vašich smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, notebooků, lokátorů Galaxy SmartTag, a dokonce i členů vaší rodiny. Má tři karty: Devices (zařízení), Items (předměty) a People (lidé). Karta Devices zobrazuje všechny vaše telefony, chytré hodinky, tablety a notebooky, zatímco karta People ukazuje polohu členů vaší rodiny, pokud s vámi sdílejí svou polohu. Na kartě Items jsou pak uvedeny všechny vaše lokátory Galaxy SmartTag.

Pomocí aplikace můžete sdílet svou polohu nebo polohu svého zařízení/předmětu s ostatními. Přesnou polohu vašeho zařízení nebo předmětu můžete najít kliknutím na funkci Make Sound (vydat zvuk). U zařízení podporujících bezdrátovou technologii UWB (Ultra-wideband) vám aplikace dokonce ukáže pokyny, jak se k předmětu snáze dostat.

Samsung Find v Galaxy Store

Dnes nejčtenější

.