Zavřít reklamu

Google před několika dny vydal novou beta aktualizaci 11.2 pro svou globálně populární navigační aplikaci Android Auto. Původně se mělo za to, že update nepřináší žádné nové funkce, posléze se však ukázalo, že poměrně zásadně mění design Asistenta Google. Nyní, po nezvykle krátké fázi betatestování, začal americký gigant pro aplikaci vydávat stabilní aktualizaci 11.2, která přináší ještě jednu novinku, jež se tentokrát týká oznámení.

Android Auto poskytuje na displeji auta velké množství informací, včetně oznámení týkajících se některých osobních informací uživatele, z nichž některé mohou souviset s různými službami zabudovanými do aplikace. Dříve měla tato oznámení číselnou podobu, stabilní verze 11.2 však zavádí jednoduchý indikátor, který ukazuje pouze tečku.

Můžeme jen spekulovat, proč se Google rozhodl nahradit předchozí indikátor oznámení novým. Jedním z možných důvodů této změny však může být záměr poskytnout uživatelům větší bezpečnost.

Stabilní verze Android Auto 11.2.640404, která kromě nového indikátoru oznámení přináší redesign Asistenta Google a s ním spojených hlasových odpovědí, se nyní k uživatelům dostává prostřednictvím obchodu Google Play. Než dorazí k úplně všem, může to nějakou chvíli trvat. Pokud nechcete čekat, můžete si novou verzi aplikace stáhnout z této stránky.

Dnes nejčtenější

.