Zavřít reklamu

Na Google Play Store najdete spoustu různých aplikací, které slibují zážitek ze sledování populárních filmů a seriálů zdarma. Jejich legálnost, úroveň zabezpečení a kvalita se mohou lišit, proto je vždy na místě opatrnost. Všechny aplikace z našeho dnešního výběru jsou k dispozici i pro Českou republiku, s dostupností obsahu to ale může být horší.

Fawesome

Aplikace Fawesome je dostupná celosvětově a funguje na televizorech LG TV, Roku, Fire TV, Apple TV, Android a počítačových prohlížečích. Fawesome má také široký výběr filmů všech žánrů, od moderních romantických komedií až po klasické kovbojky, a dokonce i hrstku populárních anime seriálů. Výraznou vlastností platformy je, že si její obsah můžete vychutnat bez registrace. Stáhněte si aplikaci, stiskněte tlačítko play a buďte si jisti, že vám nebudou chodit nevyžádané e-maily ani spam.

Stažení v Google Play

Plex

Pokud máte rádi nezávislé filmy, dokumenty, béčkové filmy a historickou produkci, měla by vás platforma Plex TV zaujmout. Vedle rozsáhlého katalogu filmů a televizních pořadů na vyžádání nabízí i živé kanály různých žánrů, od zpravodajství po fitness a sport. Plex vás nenutí vytvořit si účet, abyste mohli sledovat, ale pokud se rozhodnete si ho vytvořit, můžete se propojit s dalšími předplacenými službami, jako je Tidal a Plex Pass. Díky této integraci získáte přístup k více streamovacím službám z jediného rozhraní.

Stažení v Google Play

Pluto TV

Pluto TV je bezplatná streamovací platforma společnosti Paramount podporovaná reklamou, která nabízí spoustu filmů a pořadů. Seznam se postupně rozšiřuje a můžete si vybrat mezi živým obsahem nebo kolekcemi VOD. Pluto TV je přístupná z jakéhokoli zařízení s webovým prohlížečem. Mobilní aplikace funguje na PlayStation 5, Xboxu, Apple TV, streamovacích zařízeních a dalších.

Stažení v Google Play

Popcornflix

Popcornflix je další skvělou platformou pro sledování filmů online zdarma. Neustále přidává nové filmy od společnosti Screen Media Ventures, takže se můžete těšít na stále nový a nový obsah. Můžete se podívat na klasické kung-fu filmy i netradiční komedie, jako jsou American Hero, Almost Pregnant a Barry Munday. Nechybí ani další lákavé tituly.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.