Zavřít reklamu

Říká se, že ty nejlepší věci jsou zadarmo, a platí to samozřejmě i o filmech a seriálech. Ale kde v dnešní době sledovat zajímavý obsah, za který nemusíte platit, ale který bude zároveň streamován zcela legálně? Máme pro vás tři zajímavé tipy, kde sledovat filmy a seriály zadarmo a legálně.

YouTube

Začneme klasikou v podobě YouTube. Kromě toho, že tato platforma nabízí možnost zakoupení filmů, je zde spousta obsahu, který můžete sledovat zdarma – a mnohdy i legálně. Legální obsah nabízí například populární kanál Filmy česky.

Crunchyroll

Crunchyroll je velmi specifická služba, která cílí na milovníky anime, a která kromě prémiového přístupu nabízí také bezplatný obsah. Fanoušci anime o tom pravděpodobně vědí, ale Crunchyroll má nejrozsáhlejší knihovnu anime a mangy. Ne všechno je ale zdarma. Abyste mohli cokoli sledovat, musíte si vytvořit bezplatný účet. Přesto je to skvělý způsob, jak sledovat anime, a noví uživatelé si mohou prémiovou verzí Crunchyroll vyzkoušet na 14 dní zdarma.

Plex.tv

Pokud máte rádi kombinaci nezávislých filmů, dokumentů, béčkových filmů a historické produkce, měla by vás televize Plex TV zaujmout. Vedle rozsáhlého katalogu pořadů a filmů na vyžádání nabízí Plex i živé televizní kanály různých žánrů, od zpravodajství přes fitness až po živé sportovní přenosy. Plex vás nenutí vytvářet si účet, abyste mohli sledovat, ale pokud se rozhodnete si ho vytvořit, můžete pomocí Plexu přistupovat k ostatním předplatným nebo nahrávat obsah, takže máte vše na jednom místě.

Dnes nejčtenější

.