Zavřít reklamu

Google neustále přináší nové aktualizace pro svou globálně populární navigační aplikaci Android Auto. Nyní pro ni vydal betaverzi 11.2. Pojďme se podívat, co je v ní nového.

Ve velmi krátké době dostala aplikace Android Auto již jedenáctou aktualizaci. Hlavním důvodem je to, že Google vydal několik aktualizací, aby zajistil její stabilitu, protože ve více případech selhala nebo se do ní dostala řada chyb, zatímco některé updaty také přišly s některými novými funkcemi. Nyní společnost pro Android Auto spustila novou beta aktualizaci 11.2.

U nejnovější aktualizace Google nesdílel protokol změn, ale jako obvykle je možné, že obsahuje některé drobné změny, které vylepšují některé funkce aplikace a/nebo opravují některé bugy.

Vzhledem k tomu, že se jedná o beta aktualizaci, je dostupná pouze pro uživatele, kteří jsou zaregistrovaní do beta programu Android Auto. Do něj je možné se zaregistrovat na této stránce. V současnosti nicméně program žádné nové betatestery nepřijímá a není jasné, jestli v dohledné době bude. Kdy Google plánuje vydat stabilní aktualizaci 11.2, není v tuto chvíli známo, neměli bychom však čekat dlouho.

Dnes nejčtenější

.