Zavřít reklamu

Netflix je největší video streamující platformou světa, která si také nechá za své služby platit, a je to logické. V říjnu loňského roku měla více jak 247 milionů placených odběratelů. Přestože se jedná o tak velkou platformu, nenabízí mnoho zvýhodněných nabídek ani slev. 

Bezplatná zkušební doba 

Na rozdíl od většiny ostatních platforem nenabízí Netflix jakoukoli bezplatnou zkušební verzi. Společnost ukončila všechny bezplatné zkušební verze již v roce 2020 a neočekává se, že by je chtěla vrátit. Pokud ale chcete, můžete z vybraného obsahu platformy dostat alespoň ochutnávku zdarma, a to na jejím YouTube. Tam najdete celé díly jednotlivých seriálů, pravděpodobně vás to ale neuspokojí, protože jakmile příběh začne, bez rozuzlení samozřejmě také skončí.

Sdílení účtů 

Je otázkou, jak dlouho to vydrží, zatím to ale jde. Sdílení účtů v rámci domácnosti vám umožní dostat přístup do platformy od někoho, kdo si jí platí. A když bude hodný, po vás nic chtít nebude. Je to ale samozřejmě jistá šedá zóna, protože účet byl a je určený pouze pro jednu domácnost, i když její členové mohou Netflix používat kdekoli.

Dárek k nové TV 

Není výjimkou, že když si kupujete novou chytrou televizi, dostanete od prodejce nebo výrobce TV streamovací služby na určitou dobu zdarma. Nemusí přitom jít jen o Netflix. Je to forma bonusu k nákupu. Sledování obsahu tedy budete mít na určitou dobu zdarma, zdarma to ale samozřejmě zcela nebude vzhledem k pořizovacím nákladům TV. 

Dříve určité období pro Netflix zdarma nabízeli i tuzemští operátoři, ale už od toho upustili. Např. u Vodafonu tak alespoň můžete za Netflix platit v celkovém vyúčtování. To ale asi není úplně to, co vlastně chcete. 

Nové chytré televize koupíte zde

Dárkový poukaz 

Netflix nabízí i předplacené poukazy v určité hodnotě (400 či 1 000 Kč). Pokud vám ji někdo daruje, budete mít Netflix zdarma tak dlouho, dokud v rámci zvoleného tarifu částku nevyčerpáte. Ani toto samozřejmě není zadarmo, protože kartu musí někdo koupit, pokud ji ale obdržíte zrovna vy, neplatíte nic.

Darkova karta Netflix

Netflix předplacenou kartu koupíte zde

Plutus 

Plutus je platební karta, kde zaplacené předplatné dostanete zpět, tedy pokud nepřesáhne 10 EUR. Pokud ano, tak zbytek už musíte doplatit sami. Netflix Standard vás tak vyjde na měsíc na cca 20 Kč, do základního tarifu se vejdete celí. Další měsíc zaplatíte zase vrácenou částkou a zase další dostanete a tak dále a dále. Akce neplatí jen na Netflix, ale i Disney+, YouTube Premium nebo Spotify Premium atd. Více o službě se dozvíte zde. 

VPN do Keni 

V Keni je Netflix z jedné čtvrtiny zdarma. Jediné, co k tomu potřebujete, je mít tamní VPN. Bohužel za takovou budete platit a budete ji muset využívat stále – a to pouze na smartphonu s Androidem. Při vypnutí totiž nebudete „fyzicky“ v Keni a o předplatné snadno přijdete. Takové VPN navíc také něco stojí, takže pravděpodobně budete na nule, což za tu práci a omezení vlastně ani nestojí. 

Dnes nejčtenější

.