Zavřít reklamu

Samsung vydává pravidelně aktualizace nejen pro své aplikace, ale i zařízení. Nyní dostala nový update jeho aktuální vlajková sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Co nového přináší?

Nová aktualizace pro Galaxy Buds2 Pro nese firmwarovou verzi R510XXU0AXA2 a má velikost necelých 6 MB. Nepřináší žádné nové funkce, mohla by však zvyšovat výkon sluchátek, stabilitu a/nebo opravovat některé chyby. Rozhodně se tedy vyplatí ji nainstalovat, i když nepřináší žádné novinky ve smyslu nových funkcí. Aktualizace se jako první objevila v Jižní Koreji a brzy by se měla rozšířit do dalších koutů světa, tedy i k nám.

Pokud chcete své Galaxy Buds2 Pro aktualizovat, otevřete na svém telefonu aplikaci Galaxy Wearable, vyberte možnost Nastavení sluchátek, poté sjeďte na „Aktualizaci softwaru sluchátek“ a následně klepněte na možnost Stáhnout a instalovat.

Galaxy Buds2 Pro by mohly v letošním roce dostat nástupce. Koncem minulého roku se spekulovalo, že Galaxy Buds3 Pro by mohly být představeny spolu s novými skládacími smartphony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 v létě. Mohly by přinést vylepšenou kvalitu zvuku, lepší výdrž baterie nebo účinnější potlačení okolního hluku.

Samsung Galaxy Buds2 Pro a jiná sluchátka Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.