Zavřít reklamu

Nedávno jsme vás informovali, že Samsung získal už pár týdnů před startem nového ročníku CES řadu cen v oblasti technologických inovací. Velkým úspěchem se však může pochlubit i společnost Garmin, která je jedním z předních výrobců nositelné elektroniky, a která byla za své inovace odměněna hned šesti cenami CES 2024 Innovation Award.

Cenu CES 2024 Innovation Award od společnosti CTA obdržely chytré hodinky (nebo přesněji řečeno sportovní trackery v designu chytrých hodinek) Garmin Venu 3, MARQ Golfer – Carbon Edition, epix Pro a první certifikovaný systém svého druhu na světě se schopností aktivovat se během nouzové situace a autonomně řídit a přistávat letadlo bez lidského zásahu Garmin Autoland. První zmíněné chytré hodinky získaly cenu CES 2024 Innovation Award v kategoriích Best of Innovation, Sports & Fitness a Accessibility, druhé a třetí v kategorii Wearable Technologies a systém Garmin Autoland v kategorii Vehicle Tech & Advanced Mobility.

Zejména hodinky Venu 3 jsou pro Samsung a jeho Galaxy Watch velkou konkurencí. Mohou se pochlubit špičkovým AMOLED displejem, lunetou z nerezové oceli, výdrží baterie až 14 dní, více než třiceti sportovními aplikacemi, možností provádět na nich hovory a posílat z nich textové zprávy nebo detailními informacemi o zdraví, kondici a spánku.

Veletrh CES 2024 se bude konat od 9.–12. ledna příštího roku a všechny oceněné produkty Garminu zde budou k vidění. Očekává se, že akce se zúčastní přes 3500 společností, mezi nimiž samozřejmě nebude chybět ani Samsung.

Hodinky Garmin koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.