Zavřít reklamu

Společnost Samsung informovala o svém úspěchu na veletrhu CES 2024 v oblasti inovací. Za úsilí vytvářet chytré telefony, nositelnou elektroniku, aplikace i služby které ukazují, kam bude směřovat budoucnost, společnost získala nejvyšší ocenění od CTA (Consumer Technology Association).

V segmentu chytrých telefonů a fotografie se za svou skvělou produktivitu a inovativní pant Flex Hinge dočkal CES 2024 Innovation Award Galaxy Z Fold5. V kategorii Fitness a sport zase díky poskytovanému personalizovanému zdravotnímu coachingu i klasickému designu bodovaly hodinky řady Galaxy Watch6. Bez povšimnutí nezůstala ani sluchátka Galaxy Buds FE, která si zasloužila totéž ocenění za pohodlný design a kvalitu zvuku.

Rovněž softwarové řešení Samsung Health, jež shromažďuje údaje o zdraví, aktivitě, spánku a další metriky z nositelných zařízení Galaxy Watch a Galaxy Fit, na veletrhu neušlo pozornosti a bylo ohodnoceno v kategorii Mobilní zařízení, příslušenství a aplikace. Pro sféru umělé inteligence totéž platí pro aplikaci Samsung Food, která nabízí návrhy receptů a způsobů přípravy podle požadavků uživatele, přičemž je schopna integrace se Samsung SmartThings Cooking a Family Hub.

Pokud jde o chytrou domácnost připsala si nejvyšší ocenění ze strany CTA také aplikace SmartThings Energy korejské společnosti, jež se propojuje s různými zařízeními, sleduje spotřebu energie i další vzorce a nabízí návrhy na úsporu. Za technologii Less Microfiber Filter Samsungu, kterou používá ve svých pračkách a sušičkách, připutovala firmě CES 2024 Innovation Award za udržitelnost.

Stran vestavěných technologií stejným způsobem zaujal nový UWB čip Exynos Connect U100 společnosti zprostředkovávající přesné informace o vzdálenosti a poloze při velmi nízké spotřebě energie, přičemž CTA Samsung ocenila i v dalších kategoriích, což zahrnuje například televizory, projektory nebo monitory korejského výrobce.

Dnes nejčtenější

.