Zavřít reklamu

Samsung vydal velkou aktualizaci pro aplikaci Galaxy Enhance-X, která dokáže vylepšit vaše fotografie a videa pomocí AI. Nejnovější update přináší nové funkce, které korejský obr slíbil do aplikace zavést s nadstavbou One UI 6.0.

Aplikace kromě toho dostala nový design uživatelského rozhraní, protože Samsung musel uvolnit prostor pro nové funkce. Místo pouhého umístění zkratek k funkcím, jako je zesvětlení obrázku nebo oprava rozmazání, do spodní lišty, rozdělil korejský gigant funkce do různých kategorií a umístil tlačítka pro tyto kategorie do spodní lišty.

Novými funkcemi jsou konkrétně tyto:

  • Sky Guide: Tato funkce analyzuje obrázky hvězd a identifikuje souhvězdí, hvězdy, galaxie, mlhoviny a hvězdokupy.
  • 24hodinový časosběr: Tato funkce promění statické fotografie na 24hodinové časosběry, i když tato funkce je již nějakou dobu dostupná ve standardní aplikaci Galerie na telefonech Samsungu.
  • Single Take: Single Take je režim, který se nachází v aplikaci Fotoaparát na všech moderních zařízeních Galaxy a který dokáže pořizovat různé typy fotek a videoklipů jediným klepnutím na tlačítko spouště, a s Galaxy Enhance-X nyní tento režim můžete aplikovat na dosavadní snímky či videa.
  • Zpomalený záběr: Galaxy Enhance-X nyní dokáže přeměnit krátké videoklipy na zpomalená videa generováním dalších snímků.
  • Dlouhá expozice: Tato funkce dokáže aplikovat efekt dlouhé expozice na scény ve videoklipech kratších než 60 sekund.
  • Clean Lens: Tato funkce dokáže vyčistit fotografie rozmazané kvůli otiskům prstů na čočce fotoaparátu.
  • Odšumění: Galaxy Enhance-X nyní dokáže z fotografií odstranit šum a zvýšit tak jejich kvalitu.

Nejnovější verzi aplikace Galaxy Enhance-X (2.0.27) si můžete stáhnout z obchodu Galaxy. Má necelých 155 MB.

Dnes nejčtenější

.