Zavřít reklamu

Samsung je v poslední době velmi aktivní v aktualizování svých aplikací. To se týká i aplikace Good Lock a jejích modulů. Korejský obr nyní vydal nové aktualizace na moduly Wonderland a Pentastic. Jaké novinky přinášejí?

Nová aktualizace pro Wonderland aplikaci povyšuje na 1.4.05 a přináší několik nových funkcí, jako jsou přechodové animace AOD (Always-on Display), které nyní podporují nejnovější skládací smartphony včetně Galaxy Z Foldu5 a Z Flipu5. Nová aktualizace také odstraňuje zbytečné efekty při nastavování dynamických animací u původního Galaxy Foldu a Z Flipu.

Kromě toho nový update také mění umístění tlačítek pro nastavení obrazu a pro výběr efektu. Několik uživatelů si předtím stěžovalo, že se jim nastavení resetuje, i když není stisknuto tlačítko pro nastavení obrazu. Tato změna by tento problém měla vyřešit.

Novou verzi aplikace Wonderland si můžete stáhnout z obchodu Galaxy. Má necelých 84 MB.

Co se týče modulu Pentastic, toho nová aktualizace povyšuje na verzi 2.2.04 a nepřináší žádné nové funkce, pouze opravuje problém, kvůli kterému nebylo možné měnit styl menu Air Command. Novou verzi aplikace, která má necelých 33 MB, si můžete stáhnout zde.

Dnes nejčtenější

.